Antny a satlity

instalace a udržba DVB-T, DVB-S

Potřebujete pomoc?
Kontaktujte nás!

Email: info@kpsystem.cz +420 604 215 868

Vítejte u nás!

Vítáme Vás u naší společnosti. Jsme společnost s dlouholetou praxí v oblastech televizních rozvodů pro pozemní vysílání televizní vysíláni DVB-T, i satelitní televizní vysílání DVB-S/S2. Umíme instalace hotelových systémů pro společné rozvody jak v hotelích, i v obytných domech s více byty. Možnosti distribuce signálu pozemního vysílání i satelitní televize. Novinkou je možnost distribuce signálu po LAN tak zvanou IPTV.

V oblasti servisních služeb umíme poskytnout služby při instalaci nových rozvodů, rekonstrukci stávajících rozvodů. Můžeme poskytnout servis při opravách případných vyhledání problémů. Nastavení nebo aktualizaci programových nabídek. Pro případ servisních smluv také pro fyzickými osobami poskytujeme automaticky servisní zásah při změně programových nabídek, ve chvíli kdy distributor změní služby a uživatel není schopen tyto změny sám nastavit, tyto služby jsou v rámci servisních smluv poskytovány automaticky.

Pozemní vysíláníDVB-T

Pozemní televizní vysílání, které se šíří přes vysílače které jsou umístěný na zemi. Vysílání je distribuováno dle normy DVB-T nebo novějších norem DVB-T2. Příjem je možný standartní anténou.

Více informací

Satelitní vysíláníDVB-S

Satelitní vysílání, které je šířeno družicemi obíhající kolem naší planety. Vysílání se distribuováno dle nosem DVB-S nebo novějších norem DVB-S2. Pro příjem signálu je nitná speciální anténa "Parabola"

Více informací

Proč servis od nás?

Servisní team

Náš servisní team je schopen Vám poskytnout plnou podporu při řešení potíží s příjmem televizního vysílání a to jak pro pozemní tak satelitní vysílání. Dovedeme Vám navrhnout optimální strukturu a všechny potřebné komponenty pro bezproblémový příjem a to včetně jejich pořízení a následného servisu.

Servisní smlouva

Servisní smlouvu s námi je možné uzavřít jak pro organizace, tak pro soukromé osoby. Tato smlouva Vám přinese přednostní naladění při změně kanálů, případné přednostní zásahy našeho servisního teamu. Jednou ročně Vám zkontrolujeme všechna zařízení pro příjem DVB-T/S naladíme, případně navrhneme změny, které jsou nutné pro kvalitní příjem.

Najdete nás Facebooku

Kde jsme