Antny a satlity

instalace a udržba DVB-T, DVB-S

Potřebujete pomoc?
Kontaktujte nás!

Email: info@kpsystem.cz +420 604 215 868

Právní ustanoveníVlastnictví obsahu stránek

Vlastnictví obsahu jako jsou texty grafika a ostatní prvky webových stránek jsou výlučným majetkem společnosti KPSYSTEM s.r.o. Veškerá manipulace kopírování nebo šíření části nebo celého obsahu je možné pouze se souhlasem společnosti. Jakékoli protiprávní jednán bude podstoupeno k řešení orgánům činným v trestním řízení. A vzniklá škoda bude vymáhána na šiřiteli.Nakládání o vloženém údaji.

Ve webových formulářích jsou zadávány údaje na potencionálních zákaznících, které slouží výhradně ke zpracování cenových nabídek. Tyto údaje nejsou poskytovány žádné třetí straně, ani nejsou ukládány do žádných vnitřních databází. V případné využití těchto údaj je možné při přípravě smluv a následných objednávkách sjednaných služeb.Zdrojový kód stránek

Zdrojový kód je duševní vlastnictví poskytovatele a výrobce těchto stránek. Jeho výlučným majitel je společnost KPSYSTEM s.r.o. Jakýkoliv zásah manipulace a úprava zdrojového kódu je nepřípustná. Jakékoli protiprávní jednán bude podstoupeno k řešení orgánům činným v trestním řízení. Vzniklá škoda bude vymáhána soudní cestou.společnost KPSYSTEM s.r.o.

Najdete nás Facebooku

Kde jsme